Türkçe  English | CNC Takım Tezgahları | Talaşlı İmalat

Hakkımızda

Faaliyetlerine başladığı 1989 yılından itibaren kesintisiz bir şekilde sürdürmekte olan firmamız, 22 yılı aşan tecrübesiyle birlikte plastik sektöründe müşterilerinin hammadde istek ve ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Şirketimiz Yurt İçi ve de Yurt Dışında faaliyet gösteren Petrokimya sektörünün önde gelen firmalarından Polistiren, Polipropilen ve Mühendislik Plastikleri olarak üç grupta toplanabilecek Termoplastik Polimerler ithalatı ve de Geri Dönüşüm Üretimi yaparak bunları müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Ürün karmasını genişleterek birçok farklı ürünü pazarlamaya çalışmak yerine yukarıda bahsettiğimiz PS, PP, PE ve ABS, SAN gibi mühendislik plastiklerinin üzerine yoğunlaşarak bu ürünlerde müşterilerine özel çözümler sunmayı amaçlamaktadır.

Sahip olduğu uluslararası deneyim ve stratejik yönetim anlayışı ile hem tedarikçilerimizi hem de müşterilerimizi bizim için önemli bir iş ortağı olarak gören şirketimiz, sadece satış faaliyetini yürüten toptancı bir firma görünüşünden tamamen uzakta, aynı zamanda geri dönüşüm yöntemi ile üretim yaparak ülke ekonomisine çok büyük bir katkı sağlamaktadır.