Türkçe  English | Plastik | CNC Takım Tezgahları

Hakkımızda

Sektörler

Otomotiv

Otomotiv ana ve yan sanayisinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla bütün tecrübelerimizi siz müşterilerimizle paylaşmaya hazır olduğumuzu bildirmek isteriz. Başta Avrupa'nın en büyük otomotiv firmaları olmak üzere tüm dünyada yüzlerce firmada PLASTTEZ CNC ürünleri %100 müşteri memmuniyeti ile kullanılmaktadır. Bu kadar çok tercih edilen tezgahlarımızı sizlerin de atölyelerinde görmek ve de performansımızı ispat etmek amacıyla sizlerle buluşmaya hazırız. Dünyada olduğu gibi Türkiye'de de iyi bir sistem çözümü sunmak tek başına yetersizdir. Operatör ve teknisyenlere gerekli eğitimin sağlanması, arıza durumlarında ve duruşlarda anında cevap verebilmesi, tezgahın verimli bir şekilde çalıştırılabilmesi için son derece önemlidir.

Uzay ve Havacılık

21. yüzyılın kaderinin gökyüzünde çizileceğine inanan bizler bunun gerçekleşmesi için saflarımızı şimdiden kalın çizgilerle belirledik. Her geçen gün gökyüzü ve uzay ile ilgili çalışmalar artarken biz de büyüyen bu sektörde bir çok firmaya hizmet vermeye devam ediyoruz. Neye ihtiyacınız olduğunu veya olabileceğini uygulamalı olarak tecrübelerimizden sizlere aktarmak için buradayız. Bu işin öncüsü olan firmalarla çalışmak bizlere daha da güven vermekte olup ilerisi için hayallerimizi hep birlikte gerçekleştirme imkanı vermektedir. Sadece askeri amaçlı değil ayrıca sivil üretim için de kullanılan bir çok firmanın bulunması bu sektörün geleceğine ışık tutmaktadır.

Savunma

Son yıllarda üzerine en çok bütçenin ayrıldığı ender sektörlerden biri olan savunma sanayi gelişimi ile dikkate değer bir artış yaşamaktadır. Bu sektörde özellikle Türkiye ve Dünya pazarında liderliğe oynayan SPINNER her türlü çözüm önerisi ile firmalara %100 katkı sağlamaktadır. Müşterileri arasında çoğunlukla devlet kuruluşları olan firmamızın özel sektörün de bu konuya ciddi olarak eğilmesi ile birlikte müşteri portföyünü daha da genişletmektedir. Üretimlerimiz NATO standartlarında ve de tamamen yasal çerçevede faaliyet gösteren firmalara yöneliktir. Bu sektörde faaliyet gösteren firmalara tezgah satışlarımızda uyguladığımız prosedürler önce emniyet içindir.

Tıp

Umarız bu tür durumlarla karşı karşıya gelmeyiz ancak eğer bir tanıdığımızın başına gelirse de şunu söyleyebiliriz ki bu sektörde üretim yapan firmalarımız sayesinde çok daha kısa sürede iyileşme şansımız olmaktadır. Bu tür firmaların artması bizlerin daha güvende hissetmesini sağlamaktadır. Bizlerin geliştirdiği yeni nesil CNC tezgahları ile üretim teknolojisindeki gelişmeler bu sektörün daha da ileri gitmesine imkan vermektedir. Sektörde yaşanan tatlı rekabet sayesinde hep daha iyiye ulaşmak için kıyasıya bir yarış söz konusudur. Türkiye'de bir çok firma ithalatı bırakıp üretime girmiş olup dünyadaki rakiplerinin pazarlarından pay almaya başlamıştır.

Genel Endüstri

Makine, mücevherat, saat, optik, cam, plastik, eğitim, döküm gibi aklınıza gelebilecek bir çok sektöre hizmet vermekteyiz. Siz bize işlemeyi düşündüğünüz parçanızı söyleyin biz de size çözüm önerimizi sunalım. Dünya üzerinde 12.000'den fazla tezgahımız mevcut olup her yıl bu sayıya binlercesi eklenmektedir. Bizleri bu sayının artması kadar daha da mutlu eden diğer bir konuda bizden bir kez tezgah alan müşterilerimizin bizden vazgeçememesidir. Bu da bizim sadık müşteri dediğimiz kriterimizi hep yukarı doğru çıkartmaktadır. Sizlere uzun yıllar çalışmak için her türlü çalışmayı durmadan hayata geçiriyoruz.